Partneři

Allianz

Allianz se stará o zajištění bezpečného života pro své klienty a dává jim odvahu pro jejich sny. Kromě pojištění se zaměřuje i na podporu moderních technologií. V ČR působí od roku 1993 a drží si místo třetí největší pojišťovny v zemi.
Detaily

AXA

Skupina AXA je světovým lídrem v oblasti pojištění a správy majetku. Více než 171 000 zaměstnanců pečuje o 105 milionů klientů v 63 zemích celého světa. V Mezinárodních standardech účetního výkaznictví (IFRS) byly výnosy skupiny za rok 2018 oceněny na částku 102,9 miliard EUR, podkladové výnosy na 6,2 miliard EUR. K 31. prosinci 2018 spravovala skupina AXA aktiva ve výši 1 424 miliardy EUR.
Detaily

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP)

ČPP patří mezi deset největších pojišťoven v ČR. Svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. ČPP je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
Detaily

Colonnade

Pojišťovna Colonnade je součástí kanadského finančního holdingu Fairfax, který se akvizicí poboček pojišťoven QBE a AIG vstoupil na středo a východoevropský pojistný trh. Colonnade je neživotní pojišťovnou, která nabízí komplexní portfolio tradičních i specializovaných pojistných produktů.
Detaily

Deloitte

Deloitte je největší tým poskytující poradenské služby v pojišťovnictví ve střední Evropě. Jejich služby zahrnují podporu v oblasti pojistněmatematické, řízení rizik, regulace a jejich další businessové aplikace v pojišťovnictví. Tento tým tvoří více než 70 konzultantů specializujících se na pojišťovnictví a je rozdělen do několika lokací, jako je Praha, Varšava, Budapešť nebo Záhřeb.
Detaily

EGAP

Pojišťujeme tržně nepojistitelná politická a komerční rizika spojená s exportem z Česka. Podporujeme všechny české exportéry bez rozdílu právní formy, velikosti a objemu financování.
Detaily

EY

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daňového, transakčního a podnikového poradenství. Naším cílem je přispívat k rozvoji podnikatelské sféry a lidského společenství.
Detaily

Generali Česká Pojišťovna

Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro nás samozřejmostí. Chceme umožnit lidem bezpečnější budoucnost tím, že pečujeme o jejich životy a sny.
Detaily

KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA

Komerční pojišťovna je úspěšná a stabilní pojišťovna patřící do silné skupiny Komerční banky a Société Générale, která nabízí svým klientům atraktivní a transparentní produkty.
Detaily

Kooperativa

Kooperativa je univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jedná se o českou firmu se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.
Detaily

NN POJIŠŤOVNA A PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Česká pobočka holandské skupiny NN Group působí na českém trhu od roku 1992. Nabízí životní pojištění, penzijní a investiční produkty. Díky akvizici životní pojišťovny AEGON ČR v roce 2019 vzrostl její podíl na českém trhu životního pojištění 9 % na 11 %.
Detaily

SV pojišťovna

SV pojišťovna je v duchu svého mota „pojistit znamená porozumět“ klientsky orientovanou moderní pojišťovnou, která nabízí atraktivní produkty.
Detaily

Tools4F

Společnost Tools4F se specializuje na aktuárské konzultace a vytváření efektivních řešení zejména pro pojišťovny. Je založena na motivovaném týmu zkušených a respektovaných odborníků, pro které je jejich práce i zábavou.
Detaily

VIG Re

VIG Re je první zajišťovna licencovaná v České republice, je součástí nadnárodní skupiny Vienna Insurance Group a poskytuje zajistná řešení v oblasti řízení rizik a kapitálu pojišťovnám ze Skupiny i mimo ni.
Detaily

Willis Towers Watson

Willis Towers Watson je přední globální poradenská a technologická společnost zabývající se řízením rizik a pojistnou matematikou. Nabízí unikátní kombinaci poradenských služeb a vývoje průlomových technologických řešení. Je globálně největším poskytovatelem aktuárského softwaru a technologií.
Detaily