Willis Towers Watson

Willis Towers Watson je přední globální poradenská a technologická společnost zabývající se řízením rizik a pojistnou matematikou. Nabízí unikátní kombinaci poradenských služeb a vývoje průlomových technologických řešení. Je globálně největším poskytovatelem aktuárského softwaru a technologií.

Willis Towers Watson je přední celosvětovou poradenskou, technologickou a makléřskou společností, která klientům pomáhá přeměňovat rizika na příležitosti a cestu k růstu. Historie společnosti se datuje od roku 1828 a je spojena s řadou průlomů v pojistné matematice a aktuárských technologiích. V současnosti zaměstnává Willis Towers Watson na 40 000 profesionálů ve více než 140 zemích na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. Navrhujeme a dodáváme řešení pro řízení rizik, optimalizaci odměňování, rozvíjíme talenty a zlepšujeme schopnost kapitálu ochraňovat a posilovat firmy i jednotlivce.

V poskytování poradenských služeb pro pojišťovny nám pomáhají naše špičková technologická řešení pro automatizaci, prediktivní analýzy, finanční modelování, rezervování, reporting a další. Naše softwarové produkty používá více než 1 000 pojišťoven po celém světě, které díky nim stíhají dělat výrazně více a lépe ve zlomku času, a tedy ve výsledku poskytovat lepší služby svým klientům a přinášet násobně více hodnoty svým vlastníkům.

Pro spolupráci s klienty disponujeme více pojistnými matematiky než kterákoli jiná poradenská společnost. V naší celoevropské síti spolupracujeme s více než tisícovkou konzultantů zaměřených na pojistnou matematiku a pojišťovnictví, což nám umožňuje využívat hlubokou expertizu a zkušenosti ze široké škály projektů a znalostí. Kombinací technologie a poradenství dosahujeme bezkonkurenčních analytických schopností, které poskytujeme klientům k dosažení jejich cílů.

V České republice je Willis Towers Watson zastoupena divizí Insurance Consulting and Technology (ICT) a makléřskou divizí (broking). Pražská kancelář ICT zprostředkovává služby Willis Towers Watson klientům z celé střední a východní Evropy, přičemž se podílí i na projektech v jiných zemích nejen v Evropě. Spolupracujeme s kolegy z celého světa jak na klientských zakázkách, tak na vývoji nových přístupů, technologií a softwarových řešení.

Insurance Consulting and Technology – žijeme pojišťovnictvím. Jsme skutečnou InsurTech společností s výbornými výsledky.