VIG Re

VIG Re je první zajišťovna licencovaná v České republice, je součástí nadnárodní skupiny Vienna Insurance Group a poskytuje zajistná řešení v oblasti řízení rizik a kapitálu pojišťovnám ze Skupiny i mimo ni.

O VIG Re

Společnost VIG Re byla založena v roce 2008 v Praze jako první profesionální zajišťovna v České republice poskytující zajistná řešení v oblasti řízení rizik a kapitálu pojišťovnám ze skupiny Vienna Insurance Group i mimo skupinu. V uplynulých 10 letech se společnost VIG Re etablovala na trhu jako vedoucí zajistitel v regionu střední a východní Evropy.

Otevření poboček v Německu a Francii v letech 2017 a 2018 se stalo významným milníkem v historii aktivit Společnosti na trzích kontinentální Evropy a umožňuje být VIG Re blíže klientům v daném regionu. V současné době má VIG Re přes 385 klientů z 38 zemí, kteří si váží našeho přístupu k dlouhodobému partnerství. Díky bezkonkurenčně nejpružnějšímu a nejštíhlejšímu provoznímu modelu naplňujeme poptávku našich klientů po partnerovi, který naslouchá jejich potřebám a věří v důležitost dlouhodobého vztahu.

Od založení VIG Re v roce 2008 nám agentura Standard & Poor’s uděluje rating „A+“ v kategorii veřejných emitentů nabízejících dlouhodobé emise a rating „A+“ v kategorii finanční síly, v obou případech se „stabilním výhledem“. Toto hodnocení bylo znovu potvrzeno 3. září 2018.

Přehled trhů a kanceláří

Přehled kanceláří VIG Re