Generali Česká Pojišťovna

Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro nás samozřejmostí. Chceme umožnit lidem bezpečnější budoucnost tím, že pečujeme o jejich životy a sny.

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S.

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům. Stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů – od běžných lidí, drobných živnostníků, přes malé a střední podniky až po velké společnosti nebo města a obce. Díky možnosti připravit pojištění plně odpovídající potřebám klienta si u nás vybere opravdu každý.

Máme cca 900 prodejních míst napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Naši odborníci jsou připraveni pomoci klientům s řešením jejich specifických potřeb.

O SKUPINĚ GENERALI

Generali Česká pojišťovna je součástí skupiny Generali, nezávislé italské finanční skupiny se silnou mezinárodní působností, která vznikla v už roce 1831. Působí ve více než 60 zemích světa, zaměstnává 71 tisíc odborníků, kteří spravují účty 57 milionům klientů.

Skupina Generali zaujímá vedoucí postavení na trzích západní Evropy. Stále významnější pozici získává v regionu střední a východní Evropy a také v Asii. V Rakousku, v regionu střední a východní Evropy a v Rusku působí skupina Generali prostřednictvím poboček ve 12 zemích a patří mezi tři největší pojistitele v regionu.

Mapa působení pojišťovny Generali

PROČ SE PŘIDAT K NÁM?

Jsme přístupní novým myšlenkám a na věci se díváme z různých úhlů pohledu, snažíme se hledat nová řešení a neustále inovovat procesy. Pojistní matematici jsou pro nás nepostradatelnými členy týmů podílejících se na klíčových procesech při tvorbě produktů. Komunikují s nejvyšším vedením naší společnosti a dalšími týmy napříč celou firmou. Fungujeme na vzájemné důvěře, proto flexibilní pracovní doba a home office pro nás nejsou jen hesly. Pokud chcete dělat práci, která má smysl a podílet se na velkých mezinárodních projektech, věříme, že Generali Česká pojišťovna je tou správnou volbou.

POMÁHÁME PROSTŘEDNICTVÍM INICIATIVY The Human Safety Net

The Human Safety Net logo

V České republice podporujeme aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, zejména včasným odhalováním asfyxie (dušení) u novorozených miminek, v rámci iniciativy The Human Safety Net. Tuto iniciativu spustila skupina Generali v roce 2017. V České​​ republice se ro​čně narodí zhruba 113 000 dětí a perinatální asfyxie postihne až 400 z nich. Více než 15 % dětí s těmito komplikacemi následně umírá.

V ČR existuje několik specializovaných porodnic i  klinik, kde jsou za pomoci moderního vybavení a perfektních znalostí i praxe lékařského personálu schopni těmto neblahým následkům předejít. Naším cílem je tato zařízení podporovat, aby se nadále dařilo zlepšovat podmínky porodnictví u nás.

Pojistná matematika v Generali České Pojišťovně

Pokud chcete dělat práci, která má smysl a podílet se na velkých mezinárodních projektech, věříme, že Generali Česká pojišťovna je tou správnou volbou. Jsme hrdí na to, že patříme do globální skupiny se silnými, udržitelnými a dlouhotrvajícími vztahy na všech trzích, kde podnikáme.

Pár otázek na začátek

 • Baví vás matematika a máte rádi čísla?
 • Rádi poznáváte nové věci a oblasti?
 • Umíte své rozhodnutí podložit analýzami, čísly a fakty?
 • Matematické vzorečky a tabulky jsou pro vás vášní?
 • Svět pojistné matematiky Vám není cizí a chtěli byste nabrat nové zkušenosti v tomto oboru?

Vaší rolí by bylo

 • podílení se na projektech napříč celou firmou.
 • spolupráce s kolegy z dalších útvarů při tvorbě nových produktů.
 • definování vlastností a chování smluv ve vazbě na produkty v oblasti pojistné matematiky.
 • tvorba matematických zadání a jejich řešení pro produkty životního i neživotního pojištění.
 • hledání nových cest a úprava stávajících procesů.

Těšit se u nás můžete na

 • flexibilní pracovní dobu a home-office.
 • 5 týdnů dovolené.
 • 5 dní osobního volna.
 • benefitní systém Kafeterie.
 • Multisport kartu.
 • příjemnou atmosféru a lidský přístup.
 • přátelský a nápomocný tým.

Zaujalo vás, co jste se právě dozvěděli? Pokud byste se k nám chtěli přidat, nebo na nás máte nějaký dotaz, napište nám na emailovou adresu recruitment@generaliceska.cz.

Proč se přidat k nám?