NN POJIŠŤOVNA A PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Česká pobočka holandské skupiny NN Group působí na českém trhu od roku 1992. Nabízí životní pojištění, penzijní a investiční produkty. Díky akvizici životní pojišťovny AEGON ČR v roce 2019 vzrostl její podíl na českém trhu životního pojištění 9 % na 11 %.

O nás

Centrála NN

Značka NN je ztělesněním typických holandských vlastností – pečlivosti, respektu, upřímnosti, otevřenosti a laskavosti. Zcela logicky se tak drží svého hesla „na vás záleží“ a ke svým klientům, obchodním partnerům i zaměstnancům přistupuje v duchu svých hodnot Care, Clear, Commit.

Skupina NN Group v současnosti působí v 18 zemích a poskytuje služby 17 milionům klientů, o které pečuje více než 15 tisíc zaměstnanců. Zaměřuje se především na životní pojištění, důchodové spoření a investiční management; v některých zemích ale poskytuje i bankovní a další finanční služby.

Inovace

Logo StelaNN si zakládá na péči o klienty, a právě díky inovacím může své služby neustále zlepšovat. Společnost v loňském roce spustila jedinečnou digitální platformu NN Stela, která umožňuje uzavření smlouvu bez jediného papíru, kompletně online. S koupí Aegonu navíc NN získala další propracovaný servisní model, který díky automatizovaným podpůrným procesům nabízí rychlé a bezchybné zpracování klientských smluv. Veškerý klientský servis tak bude ještě rychlejší a efektivnější.

Kariéra v NN

TOP zaměstnavatel

Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Smyslem a podstatou naší práce je pomáhat lidem zajišťovat jejich finanční budoucnost. S péčí, otevřeností a odpovědností v srdci přistupujeme nejen k našim klientům, ale také k zaměstnancům. I díky tomu získala NN prestižní ocenění Top Employer Czech Republic a Top Employer Europe pro rok 2019.

Společensky odpovědné podnikání (CSR)

Studenti

V oblasti společenské odpovědnosti se NN ČR řídí globální CSR programem „Na budoucnosti záleží“ (Future Matters). Program, jehož hlavní cílovou skupinou je mládež ve věku 10–25 let, se zaměřuje na tři stěžejní oblasti: finanční vzdělávání, podporu ekonomických příležitostí a zmírňování finanční tísně. Společnost NN spolupracuje s organizací JA Czech, která je zacílena na studenty vyšších ročníků středních škol. Společné projekty, mezinárodní Social Innovation Relay (SIR) a Innovation Camp dávají studentům možnost získat cenné zkušenosti z praxe při řešení projektů s přesahem do sociálního podnikání.

Studentům magisterských oborů ekonomického směru nabízí společnost NN možnost získat „NN Future Matters Scholarship“. Stipendium pro studium na některé z ekonomických vysokých škol v Nizozemí dosahuje výše 5000 eur a plně jej hradí skupina NN. Vybraní uchazeči jsou navíc podporováni mentory z řad managementu NN Group. V roce 2019 získaly stipendium tři studentky z České republiky.

Volné pozice partnera

Nenalezeny žádné volné pozice